Yhteystiedot ja asiakaspalvelu

Yhteystiedot ja asiakaspalvelu

Ota meihin yhteyttä lomakkeen kautta tai laita meille sähköpostia myynti@herkkukartano.fi!

 

Asiakaspalvelu, laskutus ja varasto:

Hanna Talso

p. 050-5128094, e-mail: hanna.talso@herkkukartano.fi

Myynti:

Pääkaupunkiseutu, Uusimaa, Päijät-Häme, Kymenlaakso:

Hanna Viita

p. 0400-426650, e-mail: hanna.viita@herkkukartano.fi

Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Uusimaa:

Kai Nieminen

p. 050-5522388, e-mail: kai.nieminen@herkkukartano.fi

Pirkanmaa, Itä- ja Keski-Suomi:

Jari Hartikainen

p. 050-5780276, e-mail: jari.hartikainen@herkkukartano.fi

Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Satakunta, Kainuu, Lappi, Koillismaa:

Marko Talso

p. 050-5327788, e-mail: marko.talso@herkkukartano.fi

 

Tule asiakkaaksi

Tutustu meihin Facebookissa

Lisää tuotekuvia Instagramissa

Herkkukartano LinkdInissä

Tutustu tämän hetken uutuuksiin

 

Jälleenmyyjämme kartalla:

 

 

Katso Micaro Makeisten jälleenmyyjät täältä!

Katso glykyrritsiinivapaiden salmiakkien jälleenmyyjälistaus täältä!

 

Hakuehtoihin sopivia tuotteita ei löydy.
Copyright Herkkukartano Oy 2020